Rakety

Kulová raketa ZINK 930

Kulová raketa ZINK 930

Kdy při pohledu na nebe vyslovíte obdivné „och“? Ve chvíli, kdy spatříte explozi profesionální kulové rakety ZINK 930. Raketa, která je ozdobou portfolia německé společnosti Zink-Feuerwerk GmbH, je určena pro ohňostrojová představení.

Obsah pyro složek 400 gramů je příslibem dokonalé podívané.

Start rakety doprovází titanový chvost a raketa v nejvyšším bodě exploduje. S jakým efektem? Vaše diváky jistě nadchne pohled na stříbrnou vrbu s červeným prstenem. Tuto pyrotechniku smí nakupovat a odpalovat pouze držitelé průkazu odpalovač ohňostrojů.

Kulová raketa ZINK 930

Bezpečný způsob odpálení rakety

Raketu upevníme zápalnicí dolů na dřevěný kolík (900x9x9 mm) pomocí lepící pásky. Spodní část kolíku zasuneme do vodící trubice tak, aby byl stabilizační kolík zasunutý alespoň z 2/3 ve vodící trubici. Tím zajistíme, že při zapálení raketového motoru dojde k vyvinutí dostatečné energie, aby raket vzlétla kolmo vzhůru. Sundáme oranžovou krytku zápalnice a zapálíme zápalnici pyrotechnickou pochodní na jejím konci. Po zapálení se ihned vzdálíme minimálně 30m od výrobku.

Upozornění: Raketu nikdy nezapalujte v ruce.

Raketa se prodává bez stabilizačního kolíku.

Technické parametry rakety ZINK 930

Kulová raketa ZINK 930

Hmotnost výrobku 466 g
Hmotnost slože 400 g
Rozměr výrobku ∅ 95 x 165 mm
Kód výrobku 930
Výrobce Zink-Feuerwerk GmbH
Kategorie (třída) F4
Reg. číslo 0589-F4-0362
BAM kód nepřidělen
Výkonové charakteristiky A: 94m B: 115 dB (A) @ 150 m
Typ výrobku Raketa

Návod na likvidaci:

V případě, že po zapálení  nedojde k funkci, počkejte 20 minut, potom výrobek ponořte do nádoby s vodou na 24 hodin a potom výrobek zakopejte pod zem.